HIP HOP
DANCE
Hip Hop DanceKasienia

Tancerka od 8 roku, instruktorka, reprezentantka KNIFERZ CREW! Na początku swojej drogi tanecznej zajmowała się tańcem towarzyskim w klubie „TAKT” w jej rodzinnym mieście Włocławek. Tam, dzięki m.in. zawodom Break Session zakochała się w kulturze hip-hopowej i w 2006r. zaczęła przygodę z tańcem ulicznym.

Jest wszechstronną tancerką, jej ulubiony styl to Hip Hop Dance. Regularnie uczestniczy w zawodach i warsztatach w Polsce i na świecie. Uczyła się u takich osobistości jak: Mr.Wiggles, Greenteck, bboy Ata, Ovamarz,Mamson, Ryfa, Temps i wielu innych.. Jej życiowym celem jest promocja prawdziwego tańca, pasji i pozytywnej energii. Jest pomysłodawczynią i organizatorką zawodów tańca ulicznego URBAN DANCE MEETING oraz WINTER BOUNCE. Aktywnie działa w Fundacji YOU HAVE IT oraz przy portalu Mobilizacja Magazyn. Jako członkini rodziny NRD, od wielu lat czuje się w tym miejscu jak w domu. Kocha muzykę. Bardzo lubi pracę z dziećmi. Prowadzi zajęcia od 2010r. Na swoim koncie posiada wiele zwycięstw w ogólnopolskich zawodach tanecznych, ale najważniejsza jest dla niej w tym wszystkim miłość, pasja i zabawa.

POPPING
and
HIP HOP
DANCe
POPPING & hip hop danceSi Pop

Tancerz, instruktor, reprezentant ekipy KNIFERZ CREW. Urodzony i zamieszkały w Toruniu. Tańczy od 2007 roku. Początkowo rozwijał się pod okiem Wojtka Krawczuka w ekipie STYLEZ UNITY.

Od samego startu interesował się przede wszystkim Bboying'iem i Hip hop dance'em, lecz szybko zorientował się, że nie te drogi staną się jego największą pasją. Popping, gdyż ten styl upodobał sobie najbardziej tańczy i trenuje od ponad 5 lat. Szkoli się, jeździ na zawody i eventy w całej Polsce i na świecie. Czerpie inspiracje ze wszystkich stylów związanych ze street-dance'em. Na codzień jest osoba, która ceni sobie obecność ludzi z pozytywnym podejściem do życia. Wesołek i żartowniś. Często możecie go spotkać na mieście w kapeluszu, bądź czapce zimowej. Jego celem jest tworzenie dobrej atmosfery na każdych zajęciach. Uczył się u takich osobistości jak : Poppin' Pete, Poppin Hood, Boogie Frantick, Bruce Ykanji, Nelson, Salas, P-lock, Greenteck, Cold Chris, Ryfa, Temps, Ufo, Pitzo, Bienio. Stawał na najwyższym stopniu podium: Urban Dance Meeting 2010, Battle Brother 2012, Spoko Contest 2014.

DANCEHALL
and
TWERK
DANCEHALL & TWERKMALWA

"Dancehall to dla mnie taniec, dzięki któremu w całości mogę wyrażać siebie. Muzyka, styl życia Jamajczyków wywierają ogromny wpływ na moje życie, tu w Polsce. Teraz poznając tą kulturę czuje, że żyję pełnią życia. W tańcu odnajduję drogę do bycia tu i teraz"

Malwa - prekursorka i jedna z czołowych tancerek polskiego dancehallu, w środowisku nazywana "córką Bogla", reprezentantka Ukku Bit DivAss i Kniferz Crew. Z tańcem związana od najmłodszych lat, na scenie dancehallowej aktywnie działa od 2009 r. Zwyciężczyni, jurorka i organizatorka wielu contestow. Tańczyła u boku topowych artystów sceny reggae/dancehall np.: Mr. Vegas, Busy Signal, Baby Cham, Lefside, Lutan Fyah, Bennie Man, RDX, East West Rockers, Junior Stress, Dancehall Masak-rah, Splendid Sound, Marika, Monilove, NDK.. Można ją zobaczyć w kilku teledyskach, także artystów hip hop'owych, w tym pierwszym polskim klipie ukazującym twerk. W duecie z Ulą Afro dwukrotnie zwyciężyła w polskich preselekcjach do międzynarodowego contestu dh, w tym samym składzie jako jedyna niejamajska ekipa dotarły do ćwierćfinału Boom Badda Dan: The Ultimate Dancehall Battle w Kingston. Na swoim koncie ma występy na największych polskich festiwalach tj. Ostróda Raggae Festival, Regałowisko, Cracow Reggae Festival, One Love Sound Fest, a także zagranicą, m.in. Hip Hop Kemp i innych miejscach w Czechach, Hiszpanii, Norwegii, Rosji i Jamajce. Do tej pory uczyła się m.in. u takich jamajskich tancerzy jak: Boysie - Black Roses, Colo Colo – Colo Squad, Sri Lanka – Rifical Team, Nicy Trice - Rifical Team, Andre Cosmic – Elite Team, Orville Xpressionz Hall – Dance Xpressionz, Global Bob, Mattew – Shaddy Squad, Conrey - Shaddy Squad, Jr – Black Eagles, Extreme Pushers, DHQ Latesha, DHQ Sher, DHQ Nickeisha, Oshane - Overload Skankaz, Latonya, Kimiko, a także europejek: Swaggi Maggi, Binta i Vendela (BlackOut), Tamica (Flexi Dollz). Będąc w nieustannej podróży propaguje i umacnia dancehall w Polsce, poprzez pokazy, warsztaty i współtworzenie imprez. W 2014 roku reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata International Dancehall Queen na Jamajce. Jest pomysłodawczynią eventu „!Dancehall Nice Again! – All Polish Dancers Link Up” czyli pierwszego oficjalnego spotkania wszystkich polskich tancerzy dancehall oraz współorganizatorką warsztatów z Jamajczykami „All Dem Deh”. Zdobywczyni wielu tytułów Dancehall Queen, tj.: Ictus DHQ'10, LSM DHQ'11, Slavic DHQ'14, Masak-rah DHQ'15 !

house
and
HIP HOP
DANCe
House & hip hop danceRostek

Zrodzony na Żuławach Wiślanych, tymczasowy obywatel Gdańska na emigracji w mieście Kopernika. Zwolennik dobrych DJ’ów i koncertów znanych amerykańskich raperów.

Tańczyć zaczął w roku 2008 pod okiem Radosława Natkańskiego (pierwsza obsada musicalu Metro), następnie rozwijał się w zespole Blef, gdzie odnosił pierwsze sukcesy w skali lokalnej. Tam pierwszy raz zetknął się z poslką sceną streedance. Przeprowadzka do Trójmiasta otworzyła mu drzwi do wielopłaszczyznowego rozwoju i możliwości poznania różnych styli i technik, jednak tanecznie najbardziej odnalazł się u housie. Zwyciężca Dance Tribute Bydgoszcz w 2013r, Eye To Eye Battle Innowrocław 2014. Wielki fan imprezy House Dance Forever, najlepiej czuje się w klubie, ale jak trzeba to i na conteście zatańczy. Istotnym na drodze rozwoju był dla niego udział w wielu warsztatach z tancerzami z polski i za granicy: Biran Green, Mamson, Meech, Eszteca, Kapela, Brooklyn Terry, Naim, Mr. Wiggles. Boogaloo Sam, Poppin’ Pete, Adam i Ewa CoJest, Jolanda, Pablo. Członek duetu BPG. Lubi opowiadać długie zabawne historie oraz słuchać dobrej muzyki na rowerze.

Dancehall
DancehallJelo

Tancerz, nauczyciel, promotor i prezydent męskiego dancehallu w rejonie kujawsko-pomorskim. Człowiek zajawa. W jednej chwili stoi prosto i patrzy przed siebie, żeby za chwilę chwycić w locie frisbee wykręcając przy tym salto z miejsca.

Jelo – tancerz, nauczyciel i promotor dancehallu. Człowiek zajawa. W jednej chwili stoi prosto i patrzy przed siebie, żeby za chwilę chwycić w locie frisbee wykręcając przy tym salto z miejsca. Śmiga na sali tanecznej od 2008 r. Pierwsze kroki stawiał w Gdańsku na zajęciach u Sylwii Dymek i nie musiało minąć wiele czasu, żeby treningi przerodziły się w prawdziwą pasję. Jak każdy szanujący się tancerz tak i Maciej nie stronił od czerpania wiedzy z różnych źródeł, na które składają się warsztaty i współpraca między innymi z: Ukkubit Divas, Cookie Monster, Swaggi Maggi, Orville (Dance Xpressionz), Sri-Lanka (Rifical Team), Andre Cosmic oraz Bigga (Elite Team), JR (Black Eagle), Oshane (Overload Skankaz), Boysie (Black Roses) oraz Blazer Frass (Supreme Blazers). Trzykrotnie uczestniczył w największym jamajskim obozie w Polsce – Dancehall Camp, jego zaangażowanie i rozwój zostały docenione na edycji w roku 2015 gdzie partycypował już jako instruktor. Obecnie członek znanego i lubianego toruńskiego kolektywu Kniferz Crew oraz ekipy Dancehall Polska. Jest znany również jako organizator zawodów Winter Bounce w Toruniu. Poza tańcem pracuje i studiuje, a w czasie wolnym – na pewno nie siedzi w domu.

BACHATA
Jacek Roszak

Tancerz, instruktor tańca, aktor, DJ Malcasta. Organizator licznych warsztatów, wydarzeń i imprez w klimatach latino. Kocha każdy taniec, który łączy w sobie sensual i social. Swoją przygodę z tańcem zaczął w 2008 roku mając 17 lat kiedy to pewna osoba powiedziała Jackowi „nigdy nie będziesz miał poczucia rytmu”. Nie poddał się. Udowodnił, że można osiągnąć wszystko, bez względu od posiadanych umiejętności.

Przetrawił dużo różnych stylów tańca, aż w końcu w 2011 odkrył bachatę i się w niej zakochał. Uczył się od najlepszych instruktorów światowej klasy i nadal nie przestaje tego robić. Prawdziwy taneczny flow poczuł dopiero kiedy połączył dwie największe pasje: taniec i aktorstwo. Na zajęciach wykorzystuje wiele ćwiczeń rodem ze szkół teatralnych i przeplata je z tańcem. Uważa, że bachata jest tańcem socjalnym dlatego na pierwszym miejscu stawia na kreatywność oraz improwizację. Od 2013 roku jest twórcą licznych imprez w naszym regionie. Stworzył cykliczną imprezę Dark Kizomba, która uzyskała rozgłos w całym kraju. Od 2016 gra na licznych eventach jako DJ Malcasta. Jego pseudonim artystyczny w języku Esperanto oznacza sensual. Od 2010 roku występuje na deskach Opery Nova i Teatru Polskiego w Bydgoszczy.

BREAKING
BreakingBboy Aron

Doświadczony tancerz z 12 letnim stażem, absolwent AWFiS w Gdańsku, pedagog i choreograf. Instruktor tańca Break Dance od 2008 roku. Przygodę z tańcem rozpoczął w osiedlowym klubie „Jantar” w Toruniu, najpierw jako tancerz, następnie instruktor.

Poza prowadzeniem zajęć Break Dance współpracował również z przedszkolami, gdzie prowadził zajęcia taneczne dla dzieci. Aron jest osobą ambitną i dba o rozwój własny jako instruktora i tancerza, co pozytywnie wpływa na jakość jego zajęć. Jako instruktor jest wymagający i zawsze przygotowany do zajęć, dzięki czemu uczestnicy zajęć mają zapewniony prawidłowy rozwój. Ważnym elementem zajęć jest dla niego również dyscyplina, przy czym nie zapomina o świetnej zabawie.

Kizomba
KizombaJakub Pyras

Utytułowany tancerz i trener sportowego tańca towarzyskiego, pasjonat muzyki, muzyk amator (gitara, perkusja, guira), zapalony fotograf, DJ Pajras, dusza artystyczna.

W świecie kizomby pojawił się i odnalazł jak w domu w 2012 roku i obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych partnerów kizombowych (nie tylko w Polsce) dzięki genialnej technice, niesamowitej wrażliwości muzycznej i umiejętności zaczarowania na parkiecie prawie każdej partnerki. Doceniany i zapraszany na festiwale jako Taxi Dancer.
Na zajęciach magicznie i z pasją opowiada (z efektami dźwiękowymi!) o muzyce i jej strukturze, o emocjach w tańcu i o technice, a ważniejsze od kroków jest odpowiadanie na pytanie: jak być lepszym partnerem, jak być lepszą partnerką?
Od 2015 roku na imprezach czaruje zdolnościami dj'skimi zatracone w tańcu pary. Jako dj Pajras dostąpił zaszczytu grania na głównym parkiecie w trakcie prestiżowego międzynarodowego 6th Warsaw Kizomba Festiwal.
Razem z Gosią Porębą tworzą toruńsko-warszawski duet pyras/poręba, który wnosząc nową jakość w przekazywaniu wiedzy o kizombie i sposobach jej tańczenia, bardzo szybko zyskał rozgłos w środowisku kizombowym, czego efektem są liczne zaproszenia na warsztaty w całej Polsce.

KONTAKT
Kontakt

Urban Dance School
ul. Adama Asnyka 6b
87-100 Toruń, os. Zieleniec

tel. 515 310 815
e-mail: kontakt@udschool.pl
facebook: facebook.com/udstorun

Napisz do nas
Twoje dane nie są zapisywane w żadnych bazach danych - za pośrednictwem szyfrowanego połączenia trafiają bezpośrednio na naszą skrzynkę pocztową i poza użytkiem na potrzeby kontaktu zwrotnego nie są w żaden sposób wykorzystywane/przetwarzane.