HIP HOP
DANCE
Hip Hop DanceKasienia

Tancerka od 8 roku, instruktorka, reprezentantka KNIFERZ CREW! Na początku swojej drogi tanecznej zajmowała się tańcem towarzyskim w klubie „TAKT” w jej rodzinnym mieście Włocławek. Tam, dzięki m.in. zawodom Break Session zakochała się w kulturze hip-hopowej i w 2006r. zaczęła przygodę z tańcem ulicznym.

Jest wszechstronną tancerką, jej ulubiony styl to Hip Hop Dance. Regularnie uczestniczy w zawodach i warsztatach w Polsce i na świecie. Uczyła się u takich osobistości jak: Mr.Wiggles, Greenteck, bboy Ata, Ovamarz,Mamson, Ryfa, Temps i wielu innych.. Jej życiowym celem jest promocja prawdziwego tańca, pasji i pozytywnej energii. Jest pomysłodawczynią i organizatorką zawodów tańca ulicznego URBAN DANCE MEETING oraz WINTER BOUNCE. Aktywnie działa w Fundacji YOU HAVE IT oraz przy portalu Mobilizacja Magazyn. Jako członkini rodziny NRD, od wielu lat czuje się w tym miejscu jak w domu. Kocha muzykę. Bardzo lubi pracę z dziećmi. Prowadzi zajęcia od 2010r. Na swoim koncie posiada wiele zwycięstw w ogólnopolskich zawodach tanecznych, ale najważniejsza jest dla niej w tym wszystkim miłość, pasja i zabawa.

POPPING
and
HIP HOP
DANCe
POPPING & hip hop danceSi Pop

Tancerz, instruktor, reprezentant ekipy KNIFERZ CREW. Urodzony i zamieszkały w Toruniu. Tańczy od 2007 roku. Początkowo rozwijał się pod okiem Wojtka Krawczuka w ekipie STYLEZ UNITY.

Od samego startu interesował się przede wszystkim Bboying'iem i Hip hop dance'em, lecz szybko zorientował się, że nie te drogi staną się jego największą pasją. Popping, gdyż ten styl upodobał sobie najbardziej tańczy i trenuje od ponad 5 lat. Szkoli się, jeździ na zawody i eventy w całej Polsce i na świecie. Czerpie inspiracje ze wszystkich stylów związanych ze street-dance'em. Na codzień jest osoba, która ceni sobie obecność ludzi z pozytywnym podejściem do życia. Wesołek i żartowniś. Często możecie go spotkać na mieście w kapeluszu, bądź czapce zimowej. Jego celem jest tworzenie dobrej atmosfery na każdych zajęciach. Uczył się u takich osobistości jak : Poppin' Pete, Poppin Hood, Boogie Frantick, Bruce Ykanji, Nelson, Salas, P-lock, Greenteck, Cold Chris, Ryfa, Temps, Ufo, Pitzo, Bienio. Stawał na najwyższym stopniu podium: Urban Dance Meeting 2010, Battle Brother 2012, Spoko Contest 2014.

Dancehall
DancehallJelo

Tancerz, nauczyciel, promotor i prezydent męskiego dancehallu w rejonie kujawsko-pomorskim. Człowiek zajawa. W jednej chwili stoi prosto i patrzy przed siebie, żeby za chwilę chwycić w locie frisbee wykręcając przy tym salto z miejsca.

Jelo – tancerz, nauczyciel i promotor dancehallu. Człowiek zajawa. W jednej chwili stoi prosto i patrzy przed siebie, żeby za chwilę chwycić w locie frisbee wykręcając przy tym salto z miejsca. Śmiga na sali tanecznej od 2008 r. Pierwsze kroki stawiał w Gdańsku na zajęciach u Sylwii Dymek i nie musiało minąć wiele czasu, żeby treningi przerodziły się w prawdziwą pasję. Jak każdy szanujący się tancerz tak i Maciej nie stronił od czerpania wiedzy z różnych źródeł, na które składają się warsztaty i współpraca między innymi z: Ukkubit Divas, Cookie Monster, Swaggi Maggi, Orville (Dance Xpressionz), Sri-Lanka (Rifical Team), Andre Cosmic oraz Bigga (Elite Team), JR (Black Eagle), Oshane (Overload Skankaz), Boysie (Black Roses) oraz Blazer Frass (Supreme Blazers). Trzykrotnie uczestniczył w największym jamajskim obozie w Polsce – Dancehall Camp, jego zaangażowanie i rozwój zostały docenione na edycji w roku 2015 gdzie partycypował już jako instruktor. Obecnie członek znanego i lubianego toruńskiego kolektywu Kniferz Crew oraz ekipy Dancehall Polska. Jest znany również jako organizator zawodów Winter Bounce w Toruniu. Poza tańcem pracuje i studiuje, a w czasie wolnym – na pewno nie siedzi w domu.

KONTAKT
Kontakt

Urban Dance School
ul. Długa 25 (1. piętro)
87-100 Toruń

tel. 515 310 815
e-mail: kontakt@udschool.pl
facebook: facebook.com/udstorun
instagram: urbandanceschool

Napisz do nasTwoje dane nie są zapisywane w żadnych bazach danych - za pośrednictwem szyfrowanego połączenia trafiają bezpośrednio na naszą skrzynkę pocztową i poza użytkiem na potrzeby kontaktu zwrotnego nie są w żaden sposób wykorzystywane/przetwarzane.
Więcej >

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Szkoła Tańca Katarzyna Kowalewska z siedzibą przy ul. Bartkiewiczówny 94E/15, NIP 888 30 95 249, e-mail: kontakt@udschool.pl. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych są tożsame z danymi kontaktowymi Administratora wskazanymi w zdaniu poprzednim. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych oraz zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą.
Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, której udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego [po 25 maja 2018 r.: do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych].
Uprawnienia osoby, której dane dotyczą, w tym wycofanie udzielonej zgody, można wykonać przez złożenie oświadczenia wykorzystując dane kontaktowe Administratora lub Inspektora Danych Osobowych wskazane we wstępie.
W zakres czynności przetwarzania danych osobowych wchodzi profilowanie danych. Skutkami czynności, o których mowa w zdaniu poprzednim jest dobór oferty handlowej i ewentualne przesyłanie korespondencji marketingowej. Sprzeciw w stosunku do czynności profilowania, jak również wszelkie inne uprawnienia osoby, której dane dotyczą można wykonać przez złożenie oświadczenia wykorzystując dane kontaktowe Administratora lub Inspektora Ochrony Danych wskazane we wstępie.